Events

Czech Cricket hosts three main events every year: CE CUP, Pepsi Cup and alongside our development partner Kriketová Akademie Rodinný den s kriketem (Family day). You can find out more about them below.

 

PEPSI CUP

VSTUP ZDARMA
 
Mezinárodní turnaj v kriketu mezi kluby z Bahrajnu, Spojených Arabských Emirátů, Indie, USA, Islandu, Švýcarska. Turnaje se navíc zúčastní tým složený z českých a katarských hráčů. Na turnaji si letos poprvé zahrají zápasy i děti. Akce je finančně podporována hl. m. Praha.
 
Adresa: Bohdanečská 261, 190 17 Praha-Vinoř. Hřiště se nachází mezi zámkem Ctěnice a Vinoří (mapa). Parkování je možné přímo u hřiště.

Doprava: na hřiště je zajištěna doprava autobusem od hotelu Duo (Teplická 492, 190 00 Prague 9) - metro Střížkov, která je zdarma jak pro hráče tak pro diváky.

Rozpis odjezdů autobusů:
Sobota      Odjezd od hotelu Duo na hřiště                     11:00, 12:30
                   Návrat ze hřiště k hotelu Duo                        16:30, 18:30

Neděle       Odjezd od hotelu Duo na hřiště                     10:30, 13:00

                    Návrat ze hřiště k hotelu Duo                         17:00-18:00

Občerstvení: na místě je k zakoupení občerstvení. Možnost zakoupit i celodenní all-inclusive.
 
INFORMACE K DĚTSKÝM ZÁPASŮM
Startovné pro dětské zápasy je zdarma. Zápasy proběhnou v sobotu 8. 9. 2018. Hráči se musí dostavit na hřiště ve Vinoři do 14:00. Zápasy budou probíhat podle herní situace od 14:00 - 16:00. Budeme rádi, pokud s dětmi zůstanete déle a užijete si i zápasy dospělých.
 

 

CE CUP 2018

Každoročně se v pražské Vinoři koná turnaj Central Europe Cup, ve kterém se utkávají země ze střední Evropy.  Zápasy se tradičně hrají na 50 overů. Turnaj je organizován Českomoravským kriketovým svazem a finančně podporován hl. m. Prahou. Všichni, kdo chtějí zažít pravou kriketovou atmosféru, povzbudit český tým či si jen přijít popovídat o kriketu,  jsou vítáni. Vstup na akci je zdarma.

 

RODINNÝ DEN S KRIKETEM

Rodinný den s kriketem je akce věnovaná rodinám s dětmi. Jak rodiče tak děti si během dne mohou vyzkoušet různé kriketové dovednosti. Děti se v rámci akce utkají o pohár Kriketové Akademie.