Events

Czech Cricket hosts three main events every year: Central European Cup, Pepsi Cup and alongside our development partner Kriketová Akademie Rodinný den s kriketem (Family day). You can find out more about them below.

 

PEPSI CUP 2020 - datum bude upřesněno

 

VSTUP ZDARMA
 
Mezinárodní turnaj v kriketu mezi kluby. Akce je finančně podporována hl. m. Praha.
 
Adresa: Bohdanečská 261, 190 17 Praha-Vinoř. Hřiště se nachází mezi zámkem Ctěnice a Vinoří (mapa). Parkování je možné přímo u hřiště.

Doprava: na hřiště je zajištěna doprava autobusem od hotelu Duo (Teplická 492, 190 00 Prague 9) - metro Střížkov, která je zdarma jak pro hráče tak pro diváky.

Občerstvení: na místě je k zakoupení občerstvení. Možnost zakoupit i celodenní all-inclusive.

 

CENTRAL EUROPEAN CUP 2020

Každoročně se v pražské Vinoři koná  také turnaj Central Europe Cup, ve kterém se utkávají země ze střední Evropy.  Zápasy se tradičně hrají na 50 overů. Turnaj je organizován Českomoravským kriketovým svazem a finančně podporován hl. m. Prahou. Všichni, kdo chtějí zažít pravou kriketovou atmosféru, povzbudit český tým či si jen přijít popovídat o kriketu,  jsou vítáni. Vstup na akci je zdarma.

 

RODINNÝ DEN S KRIKETEM - termín bude upřesněn

Rodinný den s kriketem je akce věnovaná rodinám s dětmi. Jak rodiče tak děti si během dne mohou vyzkoušet různé kriketové dovednosti. Děti se v rámci akce utkají o pohár Kriketové Akademie.